
Російські загарбники, які у ніч проти 14 травня атакували Україну дронами-камікадзе, «Кинджалами», балістикою та крилатими ракетами, поціливши, зокрема, по житловій забудові, назвали цей терористичний удар «ударом відплати».
ВІДЕО ДНЯ
В мо рф відзвітували про атаку на «підприємства оборонно-промислового комплексу та військові аеродроми», заяівивши, що «цілі удару досягнуто, всі визначені об'єкти вражені».
Водночас в ДСНС повідомляють, що кількість жертв ракетного удару по багатоповерхівці в Дарницькому районі Києва збільшилась — вже відомо про сімох загиблих. Серед жертв — 12-річна дитина.
РЕКЛАМА
За даними КМВА, наразі в Києві відомо про 44 постраждалих, серед яких двоє дітей.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначав, що основною ціллю росіян був Київ та область. Окрім «Гербер», «Італмасів» та «Шахедів», ворог застосував й реактивні безпілотники та баражуючі боєприпаси «Бандероль». За його словами, ворог використав так зване «перемир'я», щоб накопичити засоби та бити ними не зупиняючись. Атака, яка закінчилася сьогодні ранком, тривала й напередодні, й минулої ночі.
Фото ДСНС
РЕКЛАМА
Бизнес
Общество
Спорт
Происшествия
Все города





Перевести сайт на Украинский
Сео продвижение Одесса

